clear
Turpinot lietot majaslapu jūs piekrītat mūsu noteikumiem par datu apstrādi un sīkfailu lietošanu.

Motobloks NEVA МБ23-MultiAgro YAMAHA 12zs (MX300) PRO

search
Jauda
12zs
Dzinēja tilpums
296cm3
Bākas tilpums
5.5l
Svars
95kg
Dzinēja ražotājs
Japāna
Parnesumu skaits
(4+2)x2
Transmisija
MultiAgro
Degvielas veids
Benzīns 92
Degvielas patēriņš
2,3 l / stundā
NOLIKTAVĀ: remove_circle
Produktu artikuli
1. 2000000182377
1500.00€
IELIKT GROZĀ
Apraksts
Lietotājiem, kuri vēlas iegādāties motobloku, kas apvieno lielu jaudu, plašu pārnesumu klāstu un lielisku funkcionalitāti, mēs iesakām daudzpakāpju modeli NEVA MB23 MultiAGRO. Šis motobloks satur būtiskākās NEVA modeļu klāsta motobloku priekšrocības. Pateicoties tam, produkts veiksmīgi veic vissarežģītākās darbības jebkuros darbības apstākļos. Lai sāktu efektīvu darbu, jums būs pietiekami izvēlēties pareizo ātrumu. Ņemot vērā, ka NEVA MB23 MultiAGRO ir 8 pārnesumi uz priekšu un 4 atpakaļgaitā, jums ir daudz iespēju. Tā rezultātā neapstrādātu zemju apstrāde, zāles biezokņu pļaušana, smaga sniega tīrīšana, beramkravu pārvadāšana būs daudz labāka, un jums būs vieglāk veikt tik smagas darbības.


 

Priekšrocības

 

Высокоресурсный двигатель Yamaha МХ250
Yamaha MX300 augstas veiktspējas dzinējs

Yamaha MX300 benzīna motors ir jaudīgs un degvielu taupošs. Automātiski regulējams ātruma kontrolieris ļauj motoram uzreiz reaģēt uz slodzes izmaiņām. Balansēšanas vārpsta ievērojami samazina vibrācijas līmeni, radot ērtus darba apstākļus. Motora kalpošanas laiks ir 5000 stundas.

 

Многоскоростной редуктор «МультиАГРО»
Vairāku ātrumu pārnesumkārba "MultiAGRO"

Reduktors "MultiAGRO" ir pārnesumkārba. Tomēr atšķirībā no analogiem šis produkts, pateicoties īpašai kinemātiskajai shēmai, aptver visu vilces un ātruma diapazonu, kas nepieciešams motobloka darbībai. Pateicoties tam, pietiek ar to, lai jūs varētu nodrošināt ērtu ātrumu un efektīvi strādāt ar NEVA MB23 MultiAGRO motobloku, nevis pielāgoties citu
motobloku ierobežotajām iespējām. Vēl viena pārnesumkārbas priekšrocība ir tās pilnveidotā forma, pateicoties kurai kultivēšanas laikā tas mazākā mērā pieskaras augsnei, neatstājot platas vagas. Tā rezultātā pēc apstrādes augsne iegūst kārtīgi atslābinātu virsmu.

 

Расширенный набор передач
Uzlabots pārnesumu komplekts

MultiAGRO pārnesumkārbas vispārējā pārnesumu komplektā ietilpst 8 priekšējie pārnesumi un 4 atpakaļgaitas pārnesumi. Tie, savukārt, ir sadalīti augstos pārnesumos (4 + 2) un zemos pārnesumos (4 + 2). Konkrēta transmisijas izvēle konkrēta darba veikšanai atvieglo darbu un ļauj sasniegt vislabāko rezultātu. Pareiza pārneses izvēle ir svarīga arī dažādu veidu augsnes apstrādes gadījumā.
Piemēram, labāk tiek kultivēta augsne
2. pārnesumā. Sodas augsni efektīvāk apstrādā ar 1. pārnesumu.
 

 

Поворотный щиток для удобства перестановки ремня
Grozāmais aizsargs ērtai jostas kustībai

Grozāmā plāksne, kas uzstādīta uz NEVA MB23-MultiAGRO YAMAHA (MX250) PRO motobloka, ir izstrādāta, lai atvieglotu produkta apkopi. Īpaši būtiska ir šī opcija, ja nepieciešams, ja nepieciešams, pārkārtot siksnu uz divu virkņu skriemeļiem, lai izmantotu komplektu
pāri pārnesumiem.

 

Разобщение обоих колес
Abu riteņu atdalīšana

Vajadzības gadījumā tiek izmantota riteņu atdalīšanas funkcija. Tas ir ērti, ja pagriezienam ir maz brīvas vietas. Pārnesumkārbas piedziņas atspējošanai ir paredzētas īpašas sviras. Kreisā svira (melna) atspējo kreiso pusvārpstu (kreiso riteni). Labais svira (sarkana) ir labā puse (labais ritenis). Šī funkcija ir izmantojama arī motoblokam uz frēzēm vai uzmavām.

 

Повышенные тяговые возможности
Uzlabota vilce

NEVA motobloka MB23-MultiAGRO YAMAHA (MX250) PRO vilkšanas spēks pie maksimālās svēršanas materiālu slodzes sasniedz 300 kgf. Tas nozīmē, ka mašīna efektīvi veic smagus darbus un efektīvi apstrādā sarežģītas augsnes. Turklāt paaugstinātas vilces spējas nodrošina motobloka caurgājamību un veicina labāku vadāmību.

 

Рычаг переключения передач на руле
Stūres mehānisma pārslēgšanas svira

Pārnesumkārbas svira ļauj viegli un ātri mainīt motobloka darbības režīmu. Svira atrodas izstrādājuma kreisajā stūrī, kas ir ērta lietotājam. Lai mainītu pārnesumus, vienkārši izliecieties un pārvietojiet sviru vēlamajā pozīcijā. Divu neitrālu pozīciju klātbūtne ļauj ātri izslēgt motobloku, ja rodas grūtības, strādājot atpakaļgaitā.
 

 

Рычаг удвоителя на редукторе
Pārnesumkārbas dubultā svira

Divkāršo sviru izmanto, lai mainītu pārnesumu diapazonu. Svira atrodas uz izstrādājuma pārnesumkārbas. Ja sviru pārvieto “bruņurupuča” pozīcijā, izvēlētais pārnesums tiek pārslēgts uz zemāku. Kad svira ir “zaķa” stāvoklī, transmisija palielinās. Pārraides diapazona izvēle tiek veikta atkarībā no darba apstākļiem, kā arī lietotāju personīgajām vēlmēm.
 

 

Регулировка руля по высоте и углу поворота
Stūres rata augstuma un leņķa regulēšana

Neva motorbloka MB23-MultiAGRO YAMAHA (MX250) PRO stūres rats ir regulējams ar augstumu un griešanās leņķi. Stūres rata iestatīšana uz piemērotu augstumu samazina operatora slodzi. Stūres leņķa mainīšana ir nepieciešama, lai palielinātu mašīnas kustīgumu, strādājot šaurās vitās(pie žogiem, gultām, siltumnīcām).
 

 

Культивация 4-8 фрезами

Frēzēšana ar 4-8 frēzēm

NEVA motobloks MB23-MultiAGRO YAMAHA (MX250) PRO efektīvi kultivē visu veidu augsnes 4 un 6 dzirnavās. Lai paātrinātu vieglas augsnes apstrādes laiku, jūs varat palielināt frēzmašīnu skaitu, kas uzstādīts uz motobloka, līdz 8 gabaliem. Frēzēšanas platums svārstās no 86 līdz 170 cm (atkarībā no griezēju skaita). Lai nodrošinātu drošību kultivēšanas laikā, uz motobloka ir jāuzstāda atloki.