clear
Turpinot lietot majaslapu jūs piekrītat mūsu noteikumiem par datu apstrādi un sīkfailu lietošanu.

Motobloks Neva MB2 Briggs Stratton 6.5ZS

search
Dzinēja ražotājs
Brigs&Stratton
Dzinējs
I/C 6.5
Jauda
6.5zs
Jauda
4.4kW
Bākas tilpums
3.0l
Parnesumu skaits
(2+1)x2
Svars
100kg
Degvielas veids
Benzīns AI-92, AI-95
Transmisija
Ar eļļu uzpildīts zobratu-ķēdes reduktors alumīnija korpusā
NOLIKTAVĀ: check_circle
Produktu artikuli
1. 2000000163598
2. 2000000163598
1100.00€
IELIKT GROZĀ

Augsnes apstrāde uz liela (un pat vidēja) zemes gabala ir diezgan sarežģīts uzdevums, kuru visvieglāk tiek galā ar uzticamu un pārbaudītu mašīnu. Šāda mašīna ir motobloks NEVA MB2. Šim modelim ir uzticējušās vairākas lietotāju paaudzes. Pirmie MB2 motobloki parādījās 1990. gadā, pēc tam laika gaitā tie tika modernizēti atbilstoši mūsdienu prasībām lauksaimniecības tehnoloģijai. Tomēr līdz šim tēvi bērniem iesaka tieši šo aizmugures traktoru, jo viņi pārbaudīja tā uzticamību pēc savas pieredzes. NEVA motobloks MB2-6.5zs apstrādā visu veidu augsnes. Ziemā to izmanto mitra, birstoša un blīva sastāvējies sniega tīrīšanai. Mašīnu izmanto arī zāles pļaušanai un preču pārvadāšanai.

Galvenās īpašības

Увеличенный срок гарантии
Pagarināta garantija

2019. gadā NEVA MB2 aizmugures traktoram aprit 30 gadi. Par godu jubilejai, garantijas laiks NEVA MB2 motoblokiem, kas izlaists 2019. gadā, ir palielināts līdz 3 gadiem. Modeļiem ar pagarinātu garantiju tiek ievietota atbilstoša uzlīme.
Экономичный двигатель Briggs&Stratton RS950
Ekonomisks Briggs & Stratton dzinējs

Briggs & Stratton 6.5 ZS četrtaktu benzīna motors ir lieliski piemērots dārza darbiem. Dzinējs, kas uzstādīts uz NEVA motobloka, viegli ieslēdzas un darbojas optimāli. Motora jauda ir 6,5 ZS Starp motora priekšrocībām jāmin veiktspēja, izturība, izturība, efektivitāte, izturība.
Редуктор в алюминиевом корпусе
Ātrumkārba alumīnija korpusā

NEVA motora bloka MB2 6.5 transmisija ir reduktora ķēdes pārnesumkārba alumīnija korpusā. Šīs pārnesumkārbas priekšrocība ir tā augstā efektivitāte un izturība. Pārnesumkārba nodrošina motobloku ar lielu griezes momentu un pietiekamu vilkmi. Rezultātā mašīna lieliski apstrādā visu veidu augsni, kā arī pārvadā preces smagos pārvietošanās apstākļos.
Дополнительный набор передач
Izvēles pārnesumu komplekts

Sākotnēji motobloks NEVA MB2 6,5 bija aprīkots ar zemu pārnesumu komplektu, kas sastāv no 2 uz priekšu un 1 atpakaļgaitas pārnesumiem. Tomēr, ja jostas tiek pārkārtotas uz divkāršu ķēžu skriemeļiem, kļūst pieejams ātrumpārslēga komplekts, kas ietver arī 2 uz priekšu un 1 atpakaļgaitas pārnesumus. Tādējādi operators izmanto 4 braukšanas virzienus uz priekšu un 2 atpakaļgaitas pārnesumus. Katras no šīm pārraidēm piemērojamību nosaka veiktās operācijas veids, kā arī darbības apstākļi. Piemēram, aršanu var veikt ar jebkuru no priekšējiem pārnesumiem. Tomēr priekšroka tiks dota transmisijai, kas ir vairāk piemērota konkrētam augsnes tipam.
Разобщение левого колеса
Kreisā riteņa atdalīšana

NEVA motoblokam MB2 6.5 ir paredzēts kreisā riteņa atkabināšanai. Šī funkcija ir īpaši noderīga, ja aršanas vai kultivēšanas laikā jūs sasniedzat lauka galu un, lai turpinātu darbu, jums ir jāizvieto gargājējs traktors par 180 grādiem. Nospiežot riteņu atdalīšanas sviru, jūs viegli varēsit pagriezties pat nelielā platībā.
Механическое переключение передач
Mehāniskā pārnesumu pārslēgšana

Pārnesumu pārslēgšanas svira NEVA motoblokā
Pārnesumkārbā atrodas MB2 6.5. Dizains ir uzticams un izturīgs. Pārnesumkārbas viegli un klusi ieslēdzas, maigi un vienmērīgi izslēdzas. Svira atrodas ērtā attālumā no stūres, kas ļauj ātri mainīt pārnesumus.
Независимая регулировка рукояток руля
Neatkarīga stūres regulēšana

Lietotāja ērtībai NEVA MB2 6.5 motobloka stūres pogas ir patstāvīgi regulējamas, kas ir īpaši svarīgi, griežot vagas. Šīs operācijas laikā motobloks ripo uz sāniem, jo viens no tā riteņiem iet gar vagu, bet otrs - uz neapstrādātas augsnes. Ja stūre ir uzstādīta standarta stāvoklī, strādāt ar motobloku ir ārkārtīgi neērti. Tāpēc katram rokturim tiek izvēlēts atbilstošs, lietotājam ērts augstums.
Культивация на 4-8 фрезах
.