KATALOGS >
MOTOBLOKI UN ZEMES FRĒZES "NEVA" >
Zemes Frēze MK100P B&S (RS750) 5ZS

Zemes Frēze MK100P B&S (RS750) 5ZS

Jauda
5zs
Jauda
3.7kW
Dzinēja tilpums
163cm3
Bākas tilpums
3.1l
Svars
45kg
495.00€
IELIKT GROZĀ
Apraksts
Ja jums ir neliela vasarnīca un tajā audzējat dārzeņus, tad augstas kvalitātes augsnes apstrādei un ražas novākšanai jums būs nepieciešams uzticams palīgs - kultivators NEVA MK100P-B & S (RS750). Šis maza izskata paņēmiens veic veselu virkni agrotehnisko darbu (kultivēšana, aršana, vagu izciršana, nokošana, ravēšana, sakņu kultūru rakšana). Pateicoties lielajai vilces piepūlei (66 kg), tas tiek veikts efektīvi. Turklāt produkta augstā manevrēšanas spēja ļauj to izmantot zemes kultivēšanai ap krūmiem un kokiem, gultās un siltumnīcās. Autokultivators NEVA MK100P-B & S (RS750) ir paredzēts kultivētas augsnes kultivēšanai. Pārnesumkārba ir piepildīta ar smērvielu, kas ievērojami vienkāršo apkopes procedūru, piemēram smērviela nav jāmaina.
Galvenās īpašības
Двигатель Briggs&Stratton RS750
Briggs & Stratton RS750 dzinējs

Briggs & Stratton RS750 benzīna motors ir daļēji profesionāls. Šī spēka agregāta jauda ir 5,0 Zs Dzinējs viegli ieslēdzas. Pateicoties gaisa dzesēšanas sistēmai, tas darbojas stabili pat karstā laikā. Mehāniskais ātruma kontrolieris un augšējā vārsta pozīcija (OHV) garantē optimālu jaudu no brīža, kad motors tiek ieslēgts.
Редуктор в алюминиевом корпусе
Ātrumkārba alumīnija korpusā

NEVA MK100P-B & S motora kultivatora (RS750) reduktora ķēdes reduktors ir ievietots alumīnija apvalkā. Tas tiek darīts, lai samazinātu izstrādājuma svaru, vienlaikus saglabājot tā funkcionalitāti augstā līmenī. Kā jūs zināt, jo vieglāks aprīkojums, jo vieglāk to vadīt. Pārnesumkārbas pilnveidotā forma samazina augsnes izturību kultivēšanas laikā. Tā rezultātā kultivators ātri nogrimst zemē un nodrošina augstas kvalitātes kultivēšanu.
Реверс (движение назад)
Atpakaļgaita (kustība atpakaļ)

Atpakaļgaitas pārnesums atrodas reduktora iekšpusē, kas palielina transmisijas uzticamību. Tādējādi NEVA MK100P-B & S (RS750) motora kultivators ilgs ilgāku laiku. Turklāt reversa novietojums pārnesumkārbas iekšpusē vienkāršo tehnoloģiju iekļaušanu. Tiek nodrošināta arī ērta apkope.
Регулировка руля по высоте
Stūres augstums

NEVA MK100P-B & S (RS750) motora kultivatora stūri var regulēt vertikālā plaknē, ļaujot lietotājam izvēlēties optimālo darba stāvokli. Ērti novietots stūres rats savukārt samazina slodzi uz plecu jostu. Tādējādi lietotājs strādā ar lielāku komfortu un tērē mazāk pūļu, lai kontrolētu aprīkojumu.
Переднее опорное колесо
Priekšējais atbalsta ritenis

Atbalsta ritenis vienkāršo kultivatora kustību uz frēzmašīnām neapstrādātā vietā. Iestatot riteni zemākajā pozīcijā, jūs varat viegli ripot aprīkojumu. Tajā pašā laikā griezēja naži, nepieskaroties cietajai virsmai, saglabā asumu, kas nepieciešams augstas kvalitātes kultivēšanai. Turklāt, ja lietotājs strādā bez palīgiem, atbalsta riteņa klātbūtne ievērojami vienkāršo dzirnavu nomaiņas uz kakliņiem procedūru. Lai stabilizētu produktu, pietiek ar to, lai atbalsta ritenis un stūre tiktu novietota zemākā stāvoklī.
Культивация 4 и 6 фрезами
 
Особый диаметр фрез и грунтозацепов
Griezēju un uzgali īpašs diametrs

Pārnesumkārbas izejas vārpstas diametrs ir 25 mm, kā rezultātā motoru kultivatorā MK100P-B & S (RS750) tiek uzstādīti tikai atbilstoša diametra griezēji un cilpas. Lai uzstādītu dažāda diametra tērauda riteņus, būs nepieciešami pagarinātāji ar diametru 25-30 mm (art. 005.79.0300-04).