clear
Turpinot lietot majaslapu jūs piekrītat mūsu noteikumiem par datu apstrādi un sīkfailu lietošanu.

Motobloks Neva MB-23B 10.0 ZS (Briggs&Stratton)

search
Jauda
10zs
Jauda
7.4kW
Svars
105kg
Degvielas veids
Benzīns AI-92, AI-95
Transmisija
Ar eļļu uzpildīts, kratīkļa-ķēdes reduktors alumīnija korpusā
Darba dziļums
20
Dzinēja ražotājs
Brigs&Stratton
Dzinējs
I/C 10.0
Parnesumu skaits
(2+1)x2
Darba platums
86-170cm
Vārpstas apgriezienu skaits
23-42 (1-pārnesums) 89-160 (2-pārnesums)
NOLIKTAVĀ: check_circle
Produktu artikuli
1. 2000000165325
1300.00€
IELIKT GROZĀ

Моtоbloks "Neva" МB 23B-10,0 paredzēts intensīvām un smagām slodzēm. Spēj apstrādāt ar jebkādu, tai skaitā arī neapstrādātu un blīvu zemi.

  • profesionāls dzinējs;
  • jaudīgs reduktors alumīnija korpusā;
  • augsts ražīgums

 

Galvenās īpašības.
Высокоресурсный двигатель Briggs&Stratton
Briggs & Stratton augstas veiktspējas motors

Briggs & Stratton I / C 10.0 benzīna motors ir lieliski piemērots lieliem darbiem. Uzlabotais produkta tehniskais raksturojums piešķir tam augstu veiktspēju, uzticamību, nodilumizturību. Motors darbojas stabili un labi darbojas pat aukstā laikā.
Редуктор в алюминиевом корпусе
Ātrumkārba alumīnija korpusā

Pārnesumkārbas pārnesumkārba ir novietota alumīnija apvalkā, kas atbilst kvalitātes un drošības prasībām. Alumīnija korpuss, atšķirībā no tērauda analogiem, nav pakļauts korozijai. Pateicoties tam, pārnesumkārba ilgu laiku paliek darba stāvoklī. Turklāt pārnesumkārba alumīnija apvalkā pēc konstrukcijas īpašībām ir tuvu automašīnas pārnesumkārbai, kas norāda uz tā uzticamību.
Дополнительный набор передач

Pārnesumkārba
Pārnesumkārba nodrošina motobloku ar diviem pārnesumu diapazoniem. Galvenajā komplektā ietilpst ātrgaitas piedziņa (2 uz priekšu, 1 atpakaļgaita). Papildu apakšējo pārnesumu komplekts (2 uz priekšu, 1 atpakaļ). Ņemiet vērā, ka, kultivējot vai braucot ar motobloku ar ratiņiem, bieži tiek izmantoti augsta līmeņa pārnesumi. Zema līmeņa pārnesumus ieteicams aršanai, kalšanai, sniega tīrīšanai ar sniega pūtēju utt. Lai izmantotu papildu pārnesumu komplekta priekšrocības, josta jāmet uz divvirzienu skriemeļiem.
 Механическое переключение передач
Mehāniskā pārnesumu pārslēgšana

Pārnesumu pārslēgšana uz motobloka NEVA MB23-B10.0 ir vienkārša un vienmērīga. Lai mainītu pārnesumu, vienkārši nospiediet un pagrieziet rokturi, kas uzstādīts uz pārnesumkārbas. Tālāka darbība nav nepieciešama. Pagarinātais rokturis ļauj lietotājam ļoti ērti vadīt motobloku.
Разобщение левого колеса
Kreisā riteņa atdalīšana

Svira, kas uzstādīta uz labā stūres roktura, atspējo kreisā riteņa piedziņu ar vienu rokas kustību. Tā rezultātā NEVA MB23-B10.0 motobloks kļūst manevrējamāks, pagriežoties pat šaurās vietās. Atkabināšanas funkciju var izmantot arī tad, ja motobloks darbojas ar frēzēm un uzmavām.
Регулировка руля по высоте<br>и углу поворота
Stūres augstums
un pagrieziena leņķis

Motobloka stūri regulē vertikālā un horizontālā plaknē. Vertikālā regulēšana ļauj stūres ratu novietot lietotājam ērtā darba stāvoklī. Horizontālā regulēšana rada ērtus darba apstākļus, veicot augsnes apstrādi ierobežotā telpā (pie žogiem,
puķu dobes, siltumnīcas).
Культивация на 4-8 фрезах